Był pijany, miał maczetę. Zatrzymała go policja

ePiotrkow Poniedziałek, 31 lipca 20173 6278
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim zatrzymali mężczyznę, który groził mieszkance ulicy Krzyżowej pozbawieniem życia.

Do zdarzenia doszło 29 lipca około 1:00 w nocy i mniej więcej wtedy policjanci z Tomaszowa otrzymali od poszkodowanej kobiety zgłoszenie, że mężczyzna przy użyciu maczety dobija się do jej mieszkania. Policjanci błyskawicznie pojawili się na miejscu i zatrzymali 37-latka. Krewki tomaszowianin miał w organizmie 1,6 promila alkoholu, a oprócz kierowania do kobiety gróźb i zniszczenia drzwi do jej mieszkania, uszkodził samochód i wybił szyby w 9 oknach kamienicy. W tej sprawie trwa postępowanie, a sam agresor został aresztowany na trzy miesiące.

 

inf. KPP Tomaszów


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zły ~Zły (Gość)31.07.2017 13:14

Polacy boją się terrorystów chociaż ich nigdy nie widzieli To swoich trzeba się bać Głupi naród

144


Charlotte Charlotteranga31.07.2017 15:08

Ciekawe co nabroiła,że przyszedł z maczetą ;)

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat