Był lód, będą korty

ePiotrkow Niedziela, 22 marca 20150 1224
Lód się rozpłynął, trwa osuszanie murawy - Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie przygotowuje się do udostępnienia na sezon letni hali lodowiska.

Obiekt od 1 kwietnia będzie przystosowany do gry w tenisa ziemnego, badmintona, piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę oraz tenisa stołowego. Wstęp na halę jest bezpłatny, natomiast sprzęt sportowy jest dostępny w wypożyczalni, w atrakcyjnych cenach.

- Zakończony na lodowisku sezon zimowy obfitował w wydarzenia sportowe, zarówno na łyżwach, jak i na torze curlingowym – mówi Anita Muszyńska, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu. - Docenili to amatorzy aktywnego wypoczynku, bowiem frekwencja na przestrzeni całego sezonu osiągnęła rekordowy w historii lodowiska pułap ponad 30 tysięcy osób. Imprezy, kursy, akcje, wejścia indywidualne zdominowały działalność obiektu. Od 1 marca hala jest przygotowywana do sezonu letniego i już w kwietniu będzie areną zajęć tenisa ziemnego, turniejów sportowych, zajęć szkolnych oraz wypoczynku dzieci w trakcie wakacji.

 

PCS zaprasza też do uczestnictwa w kursach tenisa ziemnego, na fitness, do krytej pływalni.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat