By wspomóc budowę Szansy, zorganizowali bal

ePiotrkow Niedziela, 27 stycznia 20192 6300
By wesprzeć dokończenie budowy nowej siedziby Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnego Szansa, w sobotę w sali OSP w Szydłowie zorganizowano bal charytatywny. Podczas zabawy zbierano pieniądze na ten szczytny cel.

Ładuję galerię...

Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Szansa. Podczas balu sprzedawane były „cegiełki”, odbyła się też loteria fantowa i aukcja. Licytowano obrazy, piłkę z podpisami piłkarek ręcznych Piotrcovii, koszulkę z podpisami siatkarzy Skry Bełchatów, vouchery (przykładowo voucher na całodniową wyprawę samochodem terenowym, podarowany przez Bełchatowską Grupę Offroadową Wyr 4x4, został zlicytowany za 600 zł).

 

Przypomnijmy, że nowa „Szansa” powstaje przy ul. Wolborskiej w Piotrkowie Trybunalskim. Budynek ma pow. 2500 mkw, jest w stanie surowym zamkniętym. Pozostały do wykonania jedynie prace wykończeniowe, a te mają się zakończyć do listopada 2019.


Zainteresował temat?

5

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

A ~A (Gość)30.01.2019 09:06

Ale sąsiad minę zrobiłeś:)

20


as ~as (Gość)28.01.2019 14:44

Super inicjatywa. Wspierajmy SZANSĘ. Tylko na nas mogą liczyć. Miasto nie jest zainteresowane SZANSĄ. Miasto jeszcze nie zrozumiało, że SZANSA jest szansą dla miasta.

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat