Burmistrz Wolborza otrzymał absolutorium

ePiotrkowRegion Piątek, 29 czerwca 20182 2024
Radni Rady Miejskiej Wolborza udzielili Burmistrzowi Andrzejowi Jarosowi absolutorium z wykonania budżetu za rok 2017. Sprawozdanie z wykonania budżetu przedstawiła skarbnik gminy Izabela Midera. Dochody budżetu wyniosły w roku 2017 - 37.091.754,25 zł a wydatki 35.813.006,72 zł. W minionym roku zmniejszone zostało także zadłużenie gminy z 6.690.500,00 zł do 4.835.000,00 zł., czyli o blisko 2 mln zł. Z kolei ponad 6 mln zł wydano na inwestycje.
Fot.: www.wolborz.eu

Głosowanie nad absolutorium z wykonania budżetu za rok 2017 poprzedzone zostało odczytaniem przez przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Henryka Sęka oraz przewodniczącego Rady Miejskiej Bogdana Szulca pozytywnych opinii zarówno Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej jak i Regionalnej Izby Obrachunkowej. -Serdecznie państwu dziękuję za intensywną pracę na rzecz naszej lokalnej społeczności, dziękuję pani skarbnik, dziękuję moim współpracownikom w Urzędzie Miejskim, a przede wszystkim dziękuję radnym za zaufanie i pomoc w realizacji naszych wspólnych przedsięwzięć na terenie gminy. Nasza gmina dynamicznie się rozwija, jesteśmy zauważani w kluczowych krajowych rankingach. Kilka dni temu otrzymałem nagrodę Orła Polskiego Samorządu, to cieszy, że nasza praca jest zauważalna a patrząc w przyszłość, choćby na ten rok, gdzie na inwestycje wydajemy 17 mln jest się z czego cieszyć, możemy być dumni z naszej małej ojczyzny - podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. Za udzieleniem absolutorium Burmistrzowi Andrzejowi Jarosowi jednogłośnie głosowali wszyscy radni Rady Miejskiej Wolborza.

 

źródło: www.wolborz.eu


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Witek ~Witek (Gość)30.06.2018 16:49

Jak miasto robi takie inwestycje jak przy hucie chodzi o przepust którym woda od lat nie płynęła . Nawet wykonawcy się śmieją ,że kawałek asfaltu tylko a gdzie reszta do rzeki i znając realia Wolborza raczej nigdy to nie nastąpi. Jak takie inwestycje będą z drogami dla furmanek to porażka i wstyd na okolicę

40


gość ~gość (Gość)30.06.2018 13:31

Gdzie była impreza?

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat