Burmistrz Wolborza odebrał nagrody

Region Poniedziałek, 08 lutego 20213 1324
Gmina Wolbórz zajęła 4 miejsce w województwie, a 1 miejsce w powiecie piotrkowskim w konkursie Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale samospisu.
fot. wolborz.eu

W Łodzi odbyła się miła uroczystość wręczenia nagród dla Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, który był odpowiedzialny z ramienia Miasta i Gminy Wolbórz za sprawne i prawidłowe przeprowadzenie spisu rolnego w 2020 roku. W konkursie Prezesa GUS na gminę o najwyższym odsetku spisanych gospodarstw rolnych w kanale tzw. samospisu, Gmina Wolbórz zajęła I miejsce w powiecie piotrkowskim, a w skali województwa zajęliśmy 4 miejsce. Wyprzedziły nas w konkursie Miasto Łódź, Głuchów (pow. skierniewicki) i Wieluń.

 

- To dla nas miłe wyróżnienie ze strony Głównego Urzędu Statystycznego. Podziękowania należą się naszym mieszkańcom, którzy sprawnie odpowiedzieli na nasz apel dotyczący udziału w spisie rolnym oraz moim pracownikom i rachmistrzom spisowym. Jeszcze raz Państwu dziękuję i zachęcam do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, który rozpocznie się 1 kwietnia 2021 r.. - podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.

Nagrody Burmistrzowi Wolborza wręczali p.o. Zastępcy Dyrektora Urzędu Statystycznego w Łodzi dr Artur Mikulec oraz Katarzyna Szkopiecka – Kierownik Łódzkiego Ośrodka Badań Regionalnych Urzędu Statystycznego w Łodzi i Katarzyna Dzięgielewska – Kierownik Wydziału Organizacji Urzędu Statystycznego w Łodzi.

Urząd Miejski w Wolborzu w nagrodę za 4 miejsce w województwie łódzkim otrzymał od Prezesa GUS nowoczesny sprzęt komputerowy.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_oko ~gość_oko (Gość)09.02.2021 06:16

Znowu nowy suw

00


gość_pytam ~gość_pytam (Gość)08.02.2021 22:05

Komu odebrał i dlaczego?

10


Stołeczki dla swoich ~Stołeczki dla swoich (Gość)08.02.2021 12:44

Kochaniutki pełesel, czerwoniutki i taki swój miejscowy z oddechem z Mierzyna

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat