Burmistrz Sulejowa popiera pomysł M. Witko

Strefa FM Środa, 04 stycznia 201742 8634
- To bardzo dobry pomysł – tak inicjatywę prezydenta Tomaszowa w sprawie Zalewu Sulejowskiego ocenia Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa. Przypomnijmy, że Marcin Witko proponuje, aby to miasto przez niego zarządzane stało się administratorem największego zbiornika w regionie.

- Cieszę się, że tak duża gmina jak Tomaszów chciałaby się zająć tym zbiornikiem. Gmina Sulejów życzliwie przyjmuje każdą inicjatywę, która wychodzi z Tomaszowa Mazowieckiego w kierunku Zalewu Sulejowskiego– podkreśla Ostrowski.

 

- Zupełnie inne przełożenie w Warszawie ma prezydent Tomaszowa niż burmistrz Sulejowa. Jeżeli Marcin Witko zainteresuje się zalewem to tylko można przyklasnąć – dodaje na antenie Radia Strefa FM burmistrz Sulejowa . 

 


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Do Rudiego ~Do Rudiego (Gość)04.01.2017 15:11

Sam sobie na taką sytuację zapracował, ignorancja, pokazy wyższości, bezpardonowość, manipulacja, niedomówienia, przykład budżet na 2017 rok jakby nie złożył poprawki bużącej pracę radnych to mielibyśmy go uchwalonego a tak z premedytacja złożył porawkę w taki sposób że uchwalenie wszystkich zmian spowodowałoby nieważność uchwały czy to jest działanie dla dobra gminy?

167


borys42 ~borys42 (Gość)07.01.2017 19:15

Może w końcu ktoś się zajmie tym syfem jakim jest zalew...

21


Zeflik ~Zeflik (Gość)07.01.2017 15:04

Ten facet nie powinien wypowiadac się w mediach bo to kompromitacja Pani Doroto niech Pani ratuje!!!

42


tutai ~tutai (Gość)04.01.2017 18:22

Ten burmistrz to mistrz propagandy,rzeczywiście w sferze medialnej dużo produkuje ale w praktyce jest skłócony nie tylko z radnymi ale i z decydentami bo funduszy na regulację rzeki nie widać w praktyce -w Sulejowie chaszcze aż miło-niewiele się zmienia.Za to już deklaruje że prezydenta-pisiora z Tomaszowa poprze który spije całą śmietankę(fundusze ) a Sulejów na tym niewiele zyska a może nawet stracić bo Tomaszów chce przyciągnąć bliżej drogę S 74!

136


Witek ~Witek (Gość)04.01.2017 19:55

Jak będą właścicielami zalewu to może i by mogli co zrobić ale nimi nie są i w tym problem.Zalew jest 40 i wygląda dużo gorzej jak na początku a na marginesie dodam ,ze Burmistrz Sulejowa Wolborza i ktos z Piotrkowa byli w krajach skandynawskich oglądać jak się parkingi nad zbiornikami buduje.T trzeba za granice jeździć by parking nad woda zbudować?.Widać delegacja zabawiła się na koszt podatnika a efektów żadnych i wcale się nie dziwię bo tak było jest i będzie i nic się nie zmieni. Dodam ,że Wolbórz kilometra obwodnicy nie potrafi zbudować wraz z zalewem bo planowali 12 lat i skończyło się na niczym

71


Observer ~Observer (Gość)05.01.2017 10:16

A moż w ogóle witko przejmie obowiązki Ostrowskiego. Wszak ten chłop nie ma żadnego przełożenia i co się będzie męczył. Uposażenie niech mu tylko zostawią za administrowanie np.gminnym targowiskiem.

93


Rudi ~Rudi (Gość)04.01.2017 11:37

Burmistrz Ostrowski ma sytuację analogiczną do tej, którą ma rząd w Warszawie z opozycją. Co by nie zrobił zawsze opozycja jest na nie. Ktoś zapomina kto faktycznie dostał na 4 lata mandat zaufania do rządzenia i po dwóch latach nie może nadal się pogodzić z werdyktem mieszkańców.

2213


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)05.01.2017 14:02

~Rudi (Gość) - coś chyba czuć zadymienie bronią elektromagnetyczną , niech nam żyje 1 sekretarz!

53


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)05.01.2017 09:56

Każda inicjatywa jest wg komentujących be i to od lat- niech który chłopek roztropek napiszę więc co popiera realnego aby sprawy związane z zalewem poszły do przodu. Już wam Chojniak ścieżki obiecywał a inni inne nierealne duperele. Więc jak ktoś ma pomysł i to realny to trzeba go popierać a nie ciągle bulgotać malkontenctwem- bo w ten sposób będzie po staremu- jak czytamy niektórych to im odpowiada ciągłe siedzenie w e własnym ! Więc nie dziwię się Ostrowskiemu jak jest szansa z pisem czy popisem , z kimkolwiek to przynajmniej trzeba spróbować a nie ciągle się spinać !

54


lupo ~lupo (Gość)05.01.2017 09:59

radnych rozliczymy w przyszłych wyborach

72


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat