Budowlanka po raz kolejny w czołówce krajowej

ePiotrkow Wtorek, 01 grudnia 20202 2279
Mateusz Fijołek, uczeń Szkoły Branżowej I Stopnia przy ZSP nr 3 w Piotrkowie Trybunalskim został finalistą XLIX edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia" i stypendystą ministra ds. oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020

Ładuję galerię...


Zakończyła się kolejna edycja Turnieju Budowlanego, w którym od wielu lat uczniowie popularnej "Budowlanki" plasują się na najwyższych miejscach. W tym roku tytuł laureata zdobył Mateusz Fijołek, który zajął V miejsce w kraju w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych.

 

Turniej Budowlany „Złota Kielnia” to jeden z nielicznych konkursów przeznaczony dla uczniów branżowych szkół I stopnia. Laureaci i finaliści zostają zwolnieni z egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Turniej sprawdza wiedzę i umiejętności praktyczne uczniów, pozwala na wymianę doświadczeń, stawia na kreatywność. To rywalizacja, podczas której uczniowie pracują z użyciem najnowszych materiałów i sprzętu.

 

Mateusz Fijołek jest uczniem III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia. Swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy i wytrwałości. Na co dzień jest skromny i wyciszony, ale w pracy staje się pewny siebie i kreatywny. Jest odpowiedzialny i odporny na stres. Za swoją pracę został nagrodzony stypendium ministra właściwego ds. oświaty i wychowania za wybitne osiągnięcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gość ~gość_gość (Gość)01.12.2020 09:51

Tak trzymać. Budowlanka uczy młodych ludzi którzy w życiu biedy nie zaznają.
Mateuszowi gratuluję i życzę sukcesów.

10


G ~G (Gość)01.12.2020 09:06

Gratulacje!

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat