Budowa świetlicy w Dąbrowie nad Czarną

ePiotrkowRegion Środa, 01 sierpnia 20180 7110
Do końca roku ma powstać świetlica w Dąbrowie nad Czarną. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem.
fot. UG w Aleksandrowie

- Rozwój infrastruktury służącej mieszkańcom jest najważniejszym kierunkiem działania samorządu gminy Aleksandrów. Kolejną z bardzo ważnych inwestycji realizowanych w tym roku jest budowa świetlicy w miejscowości Dąbrowa nad Czarną. Obiekt ten powstaje w bardzo szybkim tempie. Termin wykonania całości zadania został wyznaczony do końca roku. Wykonawcą prac budowlanych jest firma „Usługi budowlane Mariusz Kulawiak”, która realizuje prace zgodnie z przyjętym harmonogramem. Budowę często wizytują: Dionizy Głowacki – wójt gminy oraz Paweł Mamrot – sekretarz gminy w towarzystwie kierownika budowy oraz wykonawcy – informuje Urząd Gminy w Aleksandrowie.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat