Bramka do dezynfekcji w Urzędzie Miasta w Radomsku

ePiotrkowRadomsko Wtorek, 02 czerwca 20204 2952
Radomszczańska firma przekazała Urzędowi Miasta w Radomsku bramkę sanitarną, która w sposób bezdotykowy dokonuje pomiaru temperatury ciała, używając do tego kamery termowizyjnej z innowacyjnym oprogramowaniem. Radomszczański magistrat jest pierwszym samorządem w Polsce, który posiada takie urządzenie.

Punkt Indywidualnej Kontroli Sanitarnej działa od 29 maja br. Wykorzystanie urządzenia, które w sposób szybki i automatyczny kontroluje klientów i pracowników  w znaczący sposób usprawnia możliwość osobistej wizyty u urzędzie.

 

- Współpraca samorządu z firmami działającymi w Radomsku owocuje możliwością korzystania przez mieszkańców ze zdobyczy najnowszych technologii. Przykładem tego jest bezpłatne przekazanie przez Diamond Module urządzenia, które w szybki i automatyczny sposób kontroluje klientów i pracowników oraz w znaczący sposób zwiększa bezpieczeństwo i usprawnia możliwość osobistej wizyty u urzędzie - mówi prezydent Radomska Jarosław Ferenc.

 

Bramka sanitarna w sposób bezdotykowy dokonuje pomiaru temperatury ciała, używając do tego kamery termowizyjnej z innowacyjnym oprogramowaniem. To właśnie oprogramowanie czyni z urządzenia wyjątkowy produkt, niespotykany na innych rynkach. Inteligentny i szybki pomiar temperatury ciała pozwala na natychmiastowe zdiagnozowanie potencjalnego zagrożenia. Ponadto urządzenie dezynfekuje dłonie poprzez rozpylenie mgły ze środka dezynfekującego. Taki sposób aplikacji pozwala zaoszczędzić około 30% płynu. Podczas przejścia przez urządzenie dezynfekowane jest również obuwie. Czas potrzebny do kontroli w urządzeniu to około 8 sekund. Warto dodać, że urządzenie przynosi wymierne korzyści, bowiem nie wymaga bieżącej obsługi i nadzoru.

 

Firma bezpłatnie przekazała też podobne urządzenia m.in. do Szpitala Powiatowego w Radomsku oraz innych placówek medycznych w kraju.

 

Diamond Module to firma działająca w Radomsku, specjalizująca się w budowie domów modułowych eksportowanych między innymi do Danii i Niemiec.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

proktolog ~proktolog (Gość)02.06.2020 21:13

A czy taka bramka, też jest w stanie wykryć u petenta, aktywne hemoroidy?

00


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)02.06.2020 21:10

Jeszcze powinna być dezynfekcia, przez całkowite zanurzenie, w 5-cio procentowym roztworze ługu sodowego. Żaden wirus, a szczególnie korona, nie przeciśnie się. po prostu nie ma szans.

10


gość ~gość (Gość)02.06.2020 07:41

A co ja jestem jakimś szczurem?

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat