ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bonusy w STS. Promocje na start i dla stałych graczy

Piątek, 15 stycznia 2021 714
Jakie promocje aktualnie znajdziemy u największego polskiego bukmachera? Oto lista bieżących akcji promocyjnych na start i dla stałych graczy w STS!

 

Promocje na start

 

Często mówimy o nich bonusy powitalne, a to właśnie dlatego, że kierowane są wyłącznie do osób, które jeszcze nie posiadają konta u danego bukmachera. Jakie bonusy startowe aktualnie oferuje STS? Całość promocji dla nowych użytkowników zawarta jest w dobrze znanym pakiecie powitalnym STS składającym się z czterech elementów:

Pewne 1200 PLN na start

Pierwszą częścią bonusu powitalnego są dodatkowe środki od wpłaty depozytu. Po zaksięgowaniu pierwszego przelewu STS dodaje drugie tyle na saldo bonusowe. Maksymalna kwota do uzyskania to 1200 złotych. Bonus zostaje przyznany automatycznie.

Pewne 25 PLN – freebet

Freebet to jedna z najbardziej docenianych form bonusu bukmacherskiego. W tym wypadku STS umożliwia postawienie całkowicie darmowego zakładu o wartości 25 złotych.

Pewne 20 PLN – sporty wirtualne

Podobnie jak w przypadku freebetu, tutaj także STS oferuje ubezpieczony zakład obowiązujący na całą ofertę zdarzeń sportów wirtualnych. W przypadku przegranej kwota ubezpieczenia, czyli 20 złotych, zwracana jest na konto gracza.

Pewne 20 PLN – Betgames

Ten sam mechanizm obowiązuje w bonusie na Betgames. Po otrzymaniu bonusu gracz obstawia zdarzenia w ramach oferty zdarzeń Betgames, a w przypadku przegranej otrzymuje zwrot w wysokości 20 złotych.

 

UWAGA: Według badań przeprowadzonych przez Instytut Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk (IBS PAN) oraz Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu (WSB) to najatrakcyjniejszy pakiet powitalny na polskim rynku!

STS kod promocyjny dla nowych graczy

Dostępny na stronach partnerskich STS kod promocyjny pozwala zwiększyć wartość bonusu powitalnego. Po wpisaniu go w formularzu rejestracyjnym możemy liczyć na premię 100% od wpłacanego depozytu, freebet na 29 złotych oraz zakład bez ryzyka o wartości 30 złotych.

Promocje dla stałych graczy

Bonusy na start zawsze są najatrakcyjniejsze, ale to tylko jednorazowa promocja. Jednak na wygrane większe przełożenie mogą mieć bonusy dla aktywnych użytkowników. Co dla stałych graczy przygotował STS?

Codziennie 20 PLN

To promocja, która pozwala otrzymać każdego dnia dodatkowe 20 PLN na konto bonusowe gracza. Nie trzeba wpisywać żadnych kodów, aby z niej skorzystać. Wystarczy zagrać kupony przedmeczowe za łączną stawkę minimum 100 PLN z kursem ogólnym nie mniejszym niż 1.85. W ciągu tygodnia można w ten sposób otrzymać aż 140 PLN!

Zimowy ranking 25 000 PLN

W akcji biorą udział kupony z minimum jednym zakładem na dowolny sport zimowy. Każdy wygrany kupon to określona liczba punktów przekładających się na pozycję w rankingu. Zwycięzca rozgrywki wygrywa aż 5000 PLN.

Zaproś kumpla

To typowy program partnerski, dzięki któremu za każde polecenie oferty STS gracze mogą otrzymać 50 złotych. Dodatkowo osoba korzystająca z linku polecającego przy rejestracji konta także otrzymuje bonusowe 50 PLN.

Ekstra 25 PLN – sporty wirtualne / Betgames

Podobnie jak w pakiecie powitalnym, tutaj także gracze mogą liczyć na darmowe środki do wykorzystania na zakłady z oferty Sportów Wirtualnych oraz rozgrywek Betgames. Promocje działają niezależnie od siebie.

Bezpieczne 25 PLN na esport

Dzięki tej promocji gracze mogą uzyskać zwrot do 25 PLN w skali tygodnia z przegranych kuponów na wszystkie rozgrywki esportowe.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat