ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bonus na start w zakładach bukmacherskich

Czwartek, 04 kwietnia 2019 1122
Rynek bukmacherski ostatnimi czasy bardzo gwałtownie się rozwija i pojawiają się nowe, legalne podmioty, które w jakiś sposób próbują przekonać do siebie graczy. Bonusy bukmacherskie przyciągają nowych klientów, a same firmy dwoją się i troją, aby ich oferta promocyjna wydawała się jak najbardziej atrakcyjna w oczach klienteli.

W zasadzie bonusy są do siebie bardzo podobne, choć bukmacherzy oczywiście modyfikują je według własnego uznania. Nie da się ukryć, że w całej gamie promocji to właśnie te powitalne wydają się najciekawsze - ich cel to przekonanie typera do zarejestrowania konta, więc muszą wyglądać interesująco. Podobnie jak w innych branżach najkorzystniejszy bonus z reguły przyznawany jest w momencie pozyskiwania klienta.

 

Jakie promocje u bukmacherów można napotkać?

Bonus powitalny może funkcjonować w różnych postaciach. Będzie to chociażby bonus od depozytu - bukmacher bonus oblicza na podstawie pierwszych wpłaconych środków przez typera. Jednakże najbardziej pożądany jest tak zwany darmowy bonus, czyli ten bez depozytu. Klient nie musi wpłacać swoich środków finansowych, tylko dostanie je (w niewielkiej ilości co prawda) na sam początek i pierwsze obstawianie. Jeśli gracz posiada dodatkowy kod bonusowy do bukmachera, może nieco zwiększyć te środki, aczkolwiek w przypadku bonusu bez depozytu wciąż mówimy o niezbyt wysokich stawkach. To zachęta dla klienta, który nie jest pewien, czy chce zainwestować swój depozyt. 

 

Czy bukmacherzy bonusy organizują także dla klientów ze stażem?

Bukmacher chce, aby jego klienci zostali jak najdłużej, więc oprócz szerokiej oferty w dyscyplinach sportowych i ciekawych kursów musi zapewnić także co jakiś czas akcje promocyjne. Dlatego zakłady bukmacherskie bonusy przewidują nie tylko na starcie. Taka oferta jest bardzo różna, ale spotkać można freebety czy strefy VIP. Niekiedy cashback bukmacher także będzie posiadał w swojej ofercie, ale jak na razie jest to rzadkość w przypadku polskich buków.

 

Bukmacher utrzymuje się z obrotu graczy, a konkurencja sprawia, że oprócz bonusów powitalnych przyznawane są także bonusy retencyjne, fachowo określane z angielska generosity i wyrażone są procentowo w relacji do przegranych graczy. Nieco upraszczając - czym więcej gracz przegra, tym więcej otrzyma w bonusie retencyjnym.  

 

Czy bonusy u bukmacherów faktycznie są darmowe? 

Naturalnie, odpowiedź brzmi - NIE. Bukmacher bonus na start opatrzy wieloma wymaganiami, takimi jak chociażby wielokrotny obrót po minimalnym kursie. Im więcej kuponów będziemy musieli postawić, tym większe ryzyko przegranej. I między innymi na to liczy bukmacher. Jeśli typ "nie wejdzie", przyznane środki pozostaną w budżecie bukmachera. W dodatku istnieje szansa, że klient będzie chciał się odegrać, więc wpłaci swój depozyt. 

 

Nie należy zapominać, że zakłady bukmacherskie promocje często organizują po to, aby zachęcić niepewnych graczy, którzy nie chcą wpłacać własnych środków. Firma liczy na to, że uda się przekonać takiego klienta i pozostanie on na dłużej oraz wpłaci już swoje pieniądze. Dlatego jeśli klient skorzysta jedynie z freebetu i nie zacznie grać, może otrzymać wiele wiadomości promocyjnych i zachęcających do powrotu. Zakłady bukmacherskie bonus na start bez depozytu wykorzystuje głównie po to, aby tworzyć swoją bazę danych. 

Zobacz bez depozytu bukmacher rynekbukmacherski.pl/bonusy-bez-depozytu/

Bukmacher jest organizacją nastawioną na zysk, powinien o tym pamiętać każdy gracz.

 

Czy warto korzystać z bonusów bukmacherskich? 

Zakłady bukmacherskie z bonusem w oczach klientów są atrakcyjniejsze i mimo wielu haczyków typerzy decydują się na korzystanie z ich. Ważne, aby zdawać sobie sprawę z ograniczeń, którymi obarczy bukmacher bonus powitalny. Darmowe bonusy bukmacherskie to pięknie brzmiące hasło, jednakże w dzisiejszych czasach wszelkie prezenty i promocje posiadają zapisy drobnym druczkiem, gdyż każda firma chce zarobić. Zanim skorzysta się z oferty bonusowej, warto się dobrze zastanowić, a nie tylko zwracać uwagę na kwoty na banerach. Należy pamiętać, że w każdym regulaminie zapisane jest, iż gracz zapoznał się i zaakceptował regulamin, gramy zatem tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. 

 

Najważniejsze jest czytanie regulaminów i świadome uczestnictwo w akcjach promocyjnych. Ta zasada tyczy się także zwykłego obstawiania, bez wykorzystania bonusów. Hazard wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy oraz uzależnienia, dlatego zaleca się rozsądną grę.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat