ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bon-Apetyt na rozwój

Środa, 10 października 2018 1687
Dotacje do 3000 zł na sfinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych dla pracowników i właścicieli firm
z województwa łódzkiego.

Bon-apetyt

 

Szukasz możliwości rozwoju? Jesteś pracownikiem lub właścicielem firmy? Dzięki projektowi Bon-Apetyt na Rozwój! masz szansę na dofinansowanie nawet 80% wartości szkolenia kursów, studiów podyplomowych dla Ciebie i Twoich pracowników do kwoty 3 000 zł/os. Maksymalna kwota na firmę to 30 000 zł. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do skorzystania z projektu "Bon-apetyt na rozwój", w ramach którego mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu województwa łódzkiego mogą otrzymać dotacje na sfinansowanie kursów, szkoleń, doradztwa i studiów podyplomowych.

 

Wsparcie polega na przyznaniu bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na przeszkolenie swoich pracowników i siebie. Bony wykorzystane na szkolenia, kursy i studia podyplomowe zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych. Uczestnik projektu sam wybiera tematykę szkolenia, kursu, usługi dopasowanej do jego potrzeb.  Udział w projekcje jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

 

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: http://larr.pl/bony/ 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat