Bomba w blokach przy Wierzejskiej? Głupi żart postawił na nogi policjantów i strażaków

ePiotrkow Niedziela, 15 lipca 201812 13050
Mail, który dotarł w sobotę wieczorem do piotrkowskiej komendy policji postawił na nogi służby mundurowe w mieście. Anonimowo osoba poinformowała policjantów, że w blokach przy ul. Wierzejskiej w Piotrkowie podłożony jest ładunek wybuchowy.

Był to oczywiście głupi żart, ale policja i strażacy musieli zareagować. Ulica Wierzejska została na jakiś czas zamknięta dla ruchu, pirotechnik sprawdził teren, obyło się bez ewakuacji mieszkańców. – Oczywiście sprawdzamy, kto jest tym dowcipnisiem – mówi Ilona Sidorko z piotrkowskiej komendy policji. – To już druga tego typu informacja, jeśli chodzi o to miejsce, czyli bloki przy Wierzejskiej. Poprzedniego maila otrzymaliśmy kilka miesięcy temu.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (12)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)15.07.2018 11:21

Znajdą idiotę i niech zapłaci to jest chore komuś się bardzo nudzi.

142


kaisaw ~kaisaw (Gość)15.07.2018 11:17

Za głupi zart złapać cwaniaka i obciązyc kosztami za akcję służb.

142


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat