Boisko ze sztuczną nawierzchnią już prawie gotowe

Strefa FM Czwartek, 20 sierpnia 202016 2033
Już za kilkanaście dni gotowe będzie boisko ze sztuczną nawierzchnią, które budowane jest na stadionie miejskim Concordia w Piotrkowie.
fot. UM Piotrków Trybunalski

To pierwsze tak duże boisko z syntetyczną trawą w mieście. - Będą tam dwa boiska dla młodzież i dzieci oraz osób grających w amatorskiej piłce nożnej. Będzie można równolegle rozgrywać dwa spotkania. Ta nawierzchnia jest wypełniona granulatem, nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Jest atestowana i bezpieczna, piłka dobrze się po niej toczy. W mojej ocenie jest tak samo dobra jak nawierzchnia naturalna - mówił na antenie Strefy FM Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.

 

Zgodnie z umową boiska mają być gotowe do końca sierpnia, ale jest szansa, że będzie można na nich zagrać jeszcze przed zakończeniem wakacji. Koszt budowy boisk wynosi ponad 3 mln zł.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)21.08.2020 17:33

Boisko wielofunkcyjne bez wymiarów do gry w piłkę ręczną. Szkoda, bo chyba chcemy mieć szczypiorniaka na jakimś poziomie

00


Marlenka123 ~Marlenka123 (Gość)20.08.2020 22:36

Niech ktoś powie dlaczego tak mocno się faworyzuje i finansuje tą dyscypline ??
Reszta sportów razem wzięta tyle nie dostaje co piłka kopana ...

50


detnator ~detnator (Gość)20.08.2020 13:15

na poczatku lipca mial byc jakis mecz? buhaha
jakie beda ceny?
moze kluby ze stadionu miejskiego concordia beda w koncu traktowane tak jak pozostale (jak polonia, dwa piotrkowianiny i dwie piotrcovie) i beda placic miesieczny ryczalt?
dlaczego taka niesprawiedliwosc wladz miasta?
skad to sie bierze?

20


pastuszek ~pastuszek (Gość)20.08.2020 18:55

Dawniej, za tzw komuny, to wojsko malowało trawę na zielono, a teraz kładzie się sztuczną, wiecznie zieloną trawę i gitarrrra. A co na to wszystko krowy, kozy i owce? Że o koniach już nie wspomnę.

30


gość ~gość (Gość)20.08.2020 10:52

Boisko będzie dostępne dla wszystkich czy tylko dla klubów?

20


gość ~gość (Gość)20.08.2020 13:37

Boisko może i gotowe. Tylko nie spełnia normy PZPN - niewłaściwe wymiary ( nie nadaje się do gry po 11 zawodników), kwestia latarni, brak łapaczy pomiędzy boiskami oraz przy bramkach do końca linii bramkowej. Na obecną chwilę nie będzie można rozgrywać meczy, sparingów czy też wynajmować boiska - PZPN okręg piotrkowski nie wyga pozwolenia. A miało być tak pięknie. Wybudowali, jak w Naszym mieście coś co nadaje się do poprawy (rondo przy Dmowskiego-Żelaznej, hala Relax - remont, nadmierny koszt remontu ul. Wojska Polskiego, zabetonowana Słowackiego i POW - korki). Porażka.

20


sdfsfd ~sdfsfd (Gość)20.08.2020 10:35

Za to całe otoczenie - Żwirki, Roosevelta zniszczone! Dodatkowo rozjechane przez maszyny budujące boisko i budynek mieszkalny. Kiedy zrobią te ulice?

50


gość ~gość (Gość)20.08.2020 11:24

Po co i na co?

41


gość ~gość (Gość)20.08.2020 13:12

Jakie będą ceny? Jeżeli podobne do cennika za płytę główną to eykonczycie kluby.
Bierzcie przykład z Tomaszowa. Tambkluby płacą niewielki procent ceny ustalonej. U nas to są horendalne kwoty ;( sport tego samorządu nie interesuje bo biorąc pod uwagę cennik dla poloni (kilkaset złotych miesięcznie za boisko, budynek, media),
Piłkę ręczną ryczałt miesięczny za halę wszystkie 4 kluby (tak są cztery stowarzyszenia, dwa seniorskie I dwa juiorskie) ryczałt od 300 do 500 zlotych. Ciekawe czy za korzystanie z bieżni płacą I za korzystanie z nowego boiska do piłki plażowej płacą?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat