Boisko przy SP 2 gotowe

UM Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 01 lipca 20191 3278
Od początku wakacji dzieci i dorośli mogą korzystać z nowego obiektu sportowego - przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Kostromska) powstał kompleks boisk.

Ładuję galerię...

Przy podstawówce - w miejscu starych boisk - znalazły się place do gier w siatkówkę, koszykówkę i piłkę ręczną, na którym można także grać w piłkę nożną. - Podłoże zostało wykonane z tzw. poliuretanu, czyli gumowej nawierzchni, której zadaniem jest niwelować skutki ewentualnych upadków – informuje Jarosław Bąkowicz z piotrkowskiego magistratu. - Wokół boisk pojawił się piłkochwyty, wykonano także chodnik, zainstalowano ławki i kosze na śmieci. Wcześniej cały teren został odwodniony.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

vbnvbn ~vbnvbn (Gość)01.07.2019 13:21

Boiska boiskami, ale proszę zróbcie wreszcie ulice w tym mieście...

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat