Biznes i nauka w parze

ePiotrkow Środa, 20 kwietnia 20160 5958
Społeczna Akademia Nauk i Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie podpisały porozumienie o współpracy. W ramach porozumienia już w lipcu studenci Akademii będą odbywać pierwsze praktyki zawodowe w firmach zrzeszonych w RIG-u. Porozumienie, jak zapewniają jego sygnatariusze, ma pomóc w dostosowaniu oferty edukacyjnej do zapotrzebowania kadrowego bełchatowskich pracodawców.

Ładuję galerię...

W środę, 20 kwietnia, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi – Wydział w Bełchatowie i Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie podpisały porozumienie o współpracy. Zawarta umowa obejmuje wzajemną współpracę stron w dziedzinie: zarządzania, pedagogiki, ochrony środowiska, administracji, ekonomii, rachunkowości i kierunków medycznych oraz prawa. Reguluje również szczegółową formę współpracy w realizacji następujących projektów: realizacji pracy naukowo badawczych; promocji własnych osiągnięć; realizacji konferencji naukowych, seminariów, szkoleń; realizacji praktyk i staży studenckich; opracowywanie opinii i ocen projektów rozwojowych czy inwestycyjnych i modernizacyjnych.

 

W uroczystości podpisania porozumienia, które odbyło się w siedzibie RIG przy ul. Czaplinieckiej, udział wzięli – ze strony Regionalnej Izby Gospodarczej: Andrzej Ratajski Prezes Rady Izby Gospodarczej w Bełchatowie oraz dwoje wiceprezesów - Sławomir Wolniak i Jadwiga Tumidajewicz, ze strony Społecznej Akademii Nauk: - prof. dr hab. Mirosław Wasielewski dziekan Wydziału Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie, dr Łukasz Prysiński prodziekan Społecznej Akademii Nauk w Bełchatowie, a także Mirosław Olszewski dyrektor regionu Społecznej Akademii Nauk.

 

Zgodnie z zapowiedziami sygnatariuszy porozumienia już w lipcu br studenci Akademii będą odbywać pierwsze praktyki zawodowe w firmach zrzeszonych w RIG-u. Ponadto, co podkreślają obie strony umowy jej celem jest dostosowanie oferty edukacyjnej do zapotrzebowania kadrowego bełchatowskich pracodawców.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat