Bili rekord w czytaniu

ePiotrkow Czwartek, 09 maja 20190 2097
Aż 150 uczniów postanowiło w czwartek czytać książki w Piotrkowie Trybunalskim, o jednej porze i w jednym miejscu. W ten sposób młodzi ludzie chcieli pobić rekord czytania w liczbie osób w jednym miejscu i wziąć udział ogólnopolskiej akcji pod nazwą „Przerwa na czytanie”, będącej częścią kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Wyzwanie rzucili uczniowie piotrkowskiej szkoły TEB Edukacja.

Ładuję galerię...

Główna część akcji odbyła się w przerwie między zajęciami, w godzinach 11.35-11.45 na I i III piętrze budynku szkoły przy ulicy Polnej. Wszyscy biorący udział w tym przedsięwzięciu sami wybrali sobie książki, które chcieli przeczytać, a dla tych, którzy zapomnieli zabrać własną lekturę mogli skorzystać z biblioteczki TEBook. Niektórzy z uczniów na tę okoliczność przebrali się za bohaterów ze swojej ulubionej książki. Tegoroczna edycja akcji była już czwartą.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat