Bilardzistka z Rękoraja znów wygrała

ePiotrkow Środa, 04 marca 20154 4092
Kolejny sukces bilardzistki klubu UKS Snikers Rękoraj. Anita Sochacka wygrała zawody Pucharu Polski Kobiet 2015.

Na pierwsze zawody Pucharu Polski Kobiet 2015 do gościnnego klubu Frame w Łodzi przyjechały zawodniczki z całej Polski, by rywalizować o kwalifikację do Mistrzostw Polski Kobiet 2015. Najliczniej reprezentowane były kluby Arkadia Tczew i UKS Bila Zduny, a także UKS Snikers Rękoraj.

W stosunku do roku poprzedniego liczba kobiet grających w tym cyklu zawodów znacznie się zwiększyła. Turniej wygrała zawodniczka UKS Snikers Rękoraj Anita Sochacka (Najpopularniejszy Sportowiec Ziemi Piotrkowskiej 2014), która w finale pokonała Hannę Holeksa z klubu Zakręcona Bila Poznań 5:2. Finalistki dość łatwo rozprawiły się ze swoimi rywalkami w półfinałach, pokonując Agatę Ryś (UKS Snikers Rękoraj) i Beatę Humańską (Falcon Sosnowiec). Do fazy ćwierćfinałowej dotarły także Agnieszka Bronikowska (Siewierz), Magdalena Tatarkiewicz (Kraków), Anita Radzimirska (Zduny) i Anna Wolak (Dębica).

Największą niespodziankę sprawiły świetne występy młodych juniorek: wspomnianej już A. Ryś (Rękoraj) oraz Sandry Aftki (Tczew) - obie rocznik 2000.

Kolejne zawody PP Kobiet 10 maja. Turniej oczywiście odbędzie się w klubie Frame Łódź.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ada ~ada (Gość)04.03.2015 10:20

Czegoś nie rozumiem. To ile razy w roku może być rozgrywany Puchar Polski?

10


pool bilard pool bilardranga05.03.2015 15:23

Puchar Polski Kobiet rozgrywany jest cztery razy w roku z rankingiem łącznym

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat