Bilardzista w Rękoraja podwójnym mistrzem Polski

UKS Snikers RękorajKraj Piątek, 10 maja 20193 3066
Dwa złote i trzy brązowe medale wywalczyli bilardziści z Rękoraja podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się kilka dni temu w Kostomłotach w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych – Świętokrzyskie 2019. Oskar Jamorski został podwójnym mistrzem Polski, jego kolega Dominik Klepacz wywalczył brązowy krążek, ci dwaj zawodnicy wraz z Krystianem Bednarkiem wywalczyli też brąz w drużynówce.

Ładuję galerię...

Oskar Jamorski został podwójnym mistrzem Polski juniorów młodszych (odmiana 9 bil i odmiana 10 bil), ponadto zawodnik UKS Snikers Rękoraj wywalczył też brązowy krążek (14/1), na najniższym stopniu podium stanął też jego kolega Dominik Klepacz (14/1). Ponadto dwa jwymienieni zawodnicy oraz Krystian Bednarek wywalczyli brąz podczas turnieju drużynowego.


Niebawem Mistrzostwa Europy, bilardziści z Rękoraja mogą tam powalczyć o medale.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.05.2019 20:06

Gratulacje. To naprawdę ciężki sport, wymaga skupienia i precyzji przez cały mecz więc należą się duże brawa za wysiłek i wytrwałość.

20


gość ~gość (Gość)12.05.2019 14:53

A w Rękoraju jak śmierdzi świniami tak śmierdzi nadal.

20


~gość ~~gość (Gość)11.05.2019 17:46

a niech będzie nawet stukrotny, ale co to mnie obchodzi

23


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat