Bilardziści z Rękoraja zdominowali Wojewódzką Ligę Młodzieżową

Strefa FM Środa, 08 kwietnia 20152
Reprezentanci UKS Snikers Rękoraj nie mieli sobie równych podczas pierwszego turnieju Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie. W zawodach rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjów. Zawodnicy z Rękoraja zdobyli aż 7 pucharów.

W kat. szkoły podstawowe I miejsce zajął Krzysztof Derendarz, a III Oskar Jamorski i Krystian Bednarek, natomiast wśród dziewcząt II miejsce zajęła Agata Kowara.

W kat. gimnazjum młodzi bilardziści z Rękoraja także zajęli większość miejsc na podium: II miejsce zajął Sebastian Derendarz, a III Kamil Brzeziński, natomiast wśród dziewcząt II miejsce zajęła Aleksandra Burczyńska, a III Sandra Kmieć.

W turnieju wzięło udział 90 zawodników i zawodniczek z 9 klubów województwa łódzkiego.
Podczas turnieju podsumowano również poprzedni sezon, w którym zawodnicy z Rękoraja wygrali w kategorii drużynowej, a Krzysztof Derendarz został zwycięzcą rankingu Szkół Podstawowych 2014, z kolei Krzysztof Dybała zwyciężył w rankingu Gimnazjalistów 2014.