Bilardziści z Rękoraja zdominowali Wojewódzką Ligę Młodzieżową

Strefa FM Środa, 08 kwietnia 20152 2113
Reprezentanci UKS Snikers Rękoraj nie mieli sobie równych podczas pierwszego turnieju Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie. W zawodach rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjów. Zawodnicy z Rękoraja zdobyli aż 7 pucharów.

W kat. szkoły podstawowe I miejsce zajął Krzysztof Derendarz, a III Oskar Jamorski i Krystian Bednarek, natomiast wśród dziewcząt II miejsce zajęła Agata Kowara.


W kat. gimnazjum młodzi bilardziści z Rękoraja także zajęli większość miejsc na podium: II miejsce zajął Sebastian Derendarz, a III Kamil Brzeziński, natomiast wśród dziewcząt II miejsce zajęła Aleksandra Burczyńska, a III Sandra Kmieć.

 

W turnieju wzięło udział 90 zawodników i zawodniczek z 9 klubów województwa łódzkiego.
Podczas turnieju podsumowano również poprzedni sezon, w którym zawodnicy z Rękoraja wygrali w kategorii drużynowej, a Krzysztof Derendarz został zwycięzcą rankingu Szkół Podstawowych 2014, z kolei Krzysztof Dybała zwyciężył w rankingu Gimnazjalistów 2014.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość nr 1 ~gość nr 1 (Gość)08.04.2015 22:53

Brawo Krzysiek Dybała! :)

00


Sołtysik ~Sołtysik (Gość)08.04.2015 17:07

A jakby mieli pieniądze, które im gmina obcięła, to mieliby własną ligę!

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat