Bilardziści z Rękoraja z kolejnymi trofeami

ePiotrkowKraj Wtorek, 16 października 20182 1504
Reprezentanci UKS Snikersa Rękoraj stanęli na podium prestiżowych turniejów bilardowych. W miniony weekend Oskar Jamorski zwyciężył w Narodowym Junior Tour w Łodzi - najsilniej obsadzonym turnieju juniorskim w Polsce. Z kolei Anita Sochacka zajęła III miejsce w turnieju z cyklu Puchar Polski Kobiet w Bydgoszczy.

Ładuję galerię...

W tym sezonie Anita stanęła na podium już po raz drugi, tymczasem Oskar rywalizował z członkami kadry narodowej oraz najlepszymi zawodnikami w kraju, walczącymi o punkty rankingu Polski 2018 oraz kwalifikację na Mistrzostwa Polski Juniorów.

 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~super fantastycznie ~~super fantastycznie (Gość)17.10.2018 17:59

Całe szczęście że mamy tak wspaniałych bilardzistów których sukcesy powalają na tle katastrofalnej gry naszych piłkarzy.

10


dentysta-sadysta ~dentysta-sadysta (Gość)16.10.2018 17:08

stanęła bo więcej ludzi w okolicy nie było, dla mnie najważniejszy sport to cymbergaj i mistrzostwo klatki schodowej Polski a piłkarzy nożnych brak

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat