Bilardziści z Rękoraja w krajowej czołówce

Strefa FM Wtorek, 15 września 20154 2539
Sandra Kmieć, reprezentantka UKS Snikers Rękoraj nie miała sobie równych podczas XVIII Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie, który odbyły się w weekend w Tomaszowie Mazowieckim. Ekipa z Rękoraja wygrała także w klasyfikacji medalowej.

Ładuję galerię...

Podopieczni trenera Bogusława Bereżnego wywalczyli w sumie trzy krążki. Sandra zdobyła złoto w kategorii dziewcząt, w finale pokonała 3:2 Weronikę Połczyńską (UKS Bila Zduny), tytuł wicemistrza Polski w kategorii juniorów młodszych wywalczył Dominik Klepacz, który w najważniejszym pojedynku minimalnie przegrał z Piotrem Polisem (UKS 193 Łódź) 3:4. Brązowy medal w kategorii drużynowej dziewcząt dołożyły jeszcze Sandra Kmieć, Agata Ryś oraz Aleksandra Burczyńska.

Gratulujemy!


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jur ~jur (Gość)15.09.2015 14:47

I sam nie wiem już co o tym sądzić . Czy poziom bilarda w Polsce jest....hmmm , taki sobie, czy tez ekipa dzieciaków z Rekoraja jest taka wybitna?

22


Agata :) ~Agata :) (Gość)16.09.2015 09:11

No raczej że są wybitni :D

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat