Bilardziści z Rękoraja nie zwalniają tempa

ePiotrkow Czwartek, 13 lipca 20173 4968
Kolejny medal zdobyła reprezentantka UKS Snikers Rękoraj podczas Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego. Po złotym i srebrnym medalu juniorów Oli Burczyńskiej oraz Oskara Jamorskiego trzeci, tym razem brązowy krążek zdobyła Anita Sochacka (pierwsza z prawej), która rywalizowała w Międzynarodowym Pucharze Kobiet, odbywającym się podczas International Billiard Festival 2017 w Kielcach.
Fot.: UKS Snikers Rękoraj

W turnieju wzięły udział czołowe zawodniczki z Polski, Ukrainy oraz Białorusi. Anita zajmuje obecnie 6. miejsce w rankingu Polski kobiet.


Zainteresował temat?

3

4


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

IM ~IM (Gość)13.07.2017 23:41

Gratulacje Anito????

13


Pool bilard ~Pool bilard (Gość)13.07.2017 17:50

Miedzynarodowy Festiwal organizowany jest wlasnie raz w roku ale sa jeszcze inne turnieje rankingowe np PolTour Puchar Polski Kobiet czy Junior Tour po to by zawodnicy byli w rytmie gry

03


Monika B ~Monika B (Gość)13.07.2017 15:21

JAK DLA MNIE ZA często organizowane są tego rodzaju imprezy, (śmieszne to jest). Zalecam zorganizowanie raz do roku jak prawdziwe zawody!! a nie co miesiąc-dwa pic na wodę

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat