Bilardziści z Rękoraja nie dają o sobie zapomnieć

Wtorek, 08 grudnia 20153
Bilardzistka Anita Sochacka, reprezentantka klubu Snikers Rękoraj wywalczyła Puchar Polski, tymczasem klubowi koledzy Anity zwyciężyli w turnieju finałowym tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Akademii Bilardowej. Najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek został zawodnik Snikersa Oskar Jamorski.

Ładuję galerię...

Ostatni, czwarty turniej w ramach Pucharu Polski Kobiet 2015 rozegrano 5 grudnia w siedzibie klubu FRAME Łódź. Zawodniczki rywalizowały do pięciu zwycięstw (odmiana 9 bil).  W finale Anita pokonała 5:3 Kingę Pietrzak, reprezentantkę UKS 13 Joker Tomaszów Mazowiecki.
Trzecie miejsca zajęły Ania Wolak (Pino Dębica) i Sandra Kmieć (Snikers Rękoraj). Za tydzień Anita rozpocznie zmagania w Mistrzostwach Polski, tam też będzie jedną z faworytek.

Młodsi koledzy Anity też mają się czym pochwalić, okazali się najlepsi podczas Ogólnopolskiej Akademii Bilarowej Dzieci i Młodzieży. Najmłodsi rywalizowali nie tylko przy stołach bilardowych, punkty zdobywali także wykonując ćwiczenia praktyczne oraz poprawnie odpowiadając na pytania dotyczące tej dyscypliny. Podopieczni trenera Bogusława Bereżnego zdobyli w sumie 308 punktów, wygrywając rywalizację drużynową. Najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek został reprezentant klubu z Rękoraja Oskar Jamorski.

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Akademii Bilardowej Dzieci i Młodzieży wzięło udział około 1000 dzieci z 20 klubów.