Bilardziści z Rękoraja najlepsi w województwie

Strefa FM Poniedziałek, 18 maja 20151 1961
Aż osiem medali zdobyli młodzi bilardziści z Rękoraja podczas Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie 2015. W turnieju, który odbyły się w siedzibie klubu Frame Łódź wzięło udział ponad sto zawodników i zawodniczek z całego województwa.

Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach: Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum. Reprezentanci UKS Snikers Rękoraj w drugiej odsłonie zdobyli aż 8 pucharów.

 

W kategorii gimnazjum wśród dziewcząt zwyciężyła Sandra Kmieć, drugie miejsce zajęła Aleksandra Burczyńska, a trzecie Agata Ryś. Wśród chłopców zwyciężył. Dominik Klepacz. W kategorii szkoły podstawowe wśród dziewcząt drugie miejsce zajęła Agata Kowara, a trzecie Agata Ryś, natomiast wśród chłopców na drugim miejscu uplasował się Krystian Bednarek, a na trzecim Krzysztof Derendarz.

 

Klub z Rękoraja zdecydowanie zwyciężył w klasyfikacji drużynowej zdobywając 213 punktów, tuż przed Promykiem Czerniewice (157 pkt.) i Dragonem Srock (151 pkt.).


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

nieznajomy ~nieznajomy (Gość)20.05.2015 18:00

a trzecie Natalia Bartosik :P

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat