Bilardziści z Rękoraja błyszczą na arenie międzynarodowej

ePiotrkow Czwartek, 29 czerwca 20171 5345
Świetnie spisali się w Międzynarodowym Junior Cup w Kielcach bilardziści z Rękoraja. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Ola Burczyńska, a wśród chłopców Oskar Jamorski był drugi.

Ładuję galerię...

W zawodach uczestniczyło ponad 100 najlepszych juniorów i juniorek z Polski, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Bułgarii i Rumunii. Impreza odbywała się w ramach International Billard Festival 2017.

 

Zwyciężczynią w kategorii dziewcząt została Ola Burczyńska, pokonując w finale reprezentantkę Białorusi Paulinę Chernik. Do finału w kategorii chłopców doszedł również Oskar Jamorski zajmując II miejsce. Kolejny w tym roku finał  umocnił Oskara na pozycji lidera rankingu Polski juniorów sezonu 2017.


Zainteresował temat?

4

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)30.06.2017 10:14

Oskar Jaworski

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat