Biesiada Trybunalska ze sportowym akcentem

Strefa FM Sobota, 27 lipca 201916 7962
W sobotniej biesiadzie wzięli udział piotrkowianie w różnym wieku. Od godziny 16.00 najmłodsi mogli się bawić ze sportowcami w handballowej strefie kibica, starsi kibice przyszli z kolei na prezentacje Piotrcovii i Piotrkowianina, które rozpoczęły się o godzinie 20.00, ale wcześniej organizatorzy przygotowali kilka muzycznych niespodzianek. Wystąpili członkowie Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej oraz Szulerzy. Po nich na scenę wkroczyli sportowcy, a następnie didżeje.

Ładuję galerię...

Najpierw odbyła się prezentacja Piotrcovii, następnie Piotrkowianina, później szczypiorniści i szczypiornistki wręczyli karnety kibicom, którzy złapali rzucone przez nich piłeczki tenisowe.

 

 

Z kolei prezes Piotrcovii Marek Ostrowski wręczył sekretarzowi miasta Bogdanowi Munikowi specjalną koszulkę, symbolizującą obydwie drużyny.

 
- To wspólna koszulka wszystkich mieszkańców i zostanie wystawiona na licytację podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tymczasem już dzisiaj zapraszam wszystkich piotrkowian na mecze Piotrcovii i Piotrkowianina, zachęcam do dopingu – powiedział Bogdan Munik.

 
- Chcemy, żeby atmosfera wokół piotrkowskiego sportu była coraz lepsza i żeby nasi kibice zauważali coraz więcej jasnych punktów. Sport oczywiście jest ważny, ale nie najważniejszy, ważniejsze są relacje międzyludzkie, ale jeśli będą dobre, odniesiemy sukces – dodał Marek Ostrowski.

 
O 21.00 rozpoczęła się potańcówka pod gwiazdami, którą prowadzą panowie z DJ Pewex Party Group.

 


Zainteresował temat?

6

4


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.07.2019 13:24

Brawo Piotrcovia. Super prezentacja. Piotrkowianin jeszcze musi się dużo uczyć. Prezes i kierownik medialnie do zachowania bo wywołują tylko śmieszne komentarze u publiczności.

70


jojo ~jojo (Gość)28.07.2019 09:47

ale jaja

20


gość ~gość (Gość)28.07.2019 08:32

Nie dziwię się .że tyle ludzi bo gdzie mają iść a tym mieście.Łapią co się da.

34


gość ~gość (Gość)27.07.2019 23:57

No i to wszystko w towarzystwie pijanych meneli.Jedni z nich się śmieją inni są zniesmaczeni.

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat