Biegał nago i krzyczał, że jest papieżem

Strefa FM Utworzono: Środa, 11 lipca 201861 53324
Do nietypowego zdarzenia doszło w środę w Piotrkowie. Nagi mężczyzna znajdował się przed budynkiem banku przy Al. Armii Krajowej.

Ładuję galerię...

Jak poinformowała nas piotrkowska policja, mężczyzna był rozebrany i twierdził, że jest papieżem. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce kazali mężczyźnie ubrać się i oczekiwali na przyjazd karetki pogotowia ratunkowego. Poza tym, jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, mężczyzna groził, że się zabije i żądał spotkania z prezydentem.


Zainteresował temat?

10

3


Komentarze (61)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kgb coach 2 ~kgb coach 2 (Gość)13.07.2018 21:35

to był były piotrkowski radny i były lekarz , zal patrzeć

50


pimpek ~pimpek (Gość)13.07.2018 14:09

Chodzą w czarnych sukienkach i udają że dają Boga w opłatku Kto to?

46


elo ~elo (Gość)13.07.2018 13:27

troche słabe że widać twarz policjanta na tych zdjęciach ;)

63


buffonza ~buffonza (Gość)12.07.2018 19:44

tu sie nie ma co ludzie śmiać z człowieka bo każdemu może się takie coś w zyciu zdarzyć aby tak nie było dziś jesteśmy zdrowi a jutro może nam się coś odkleić w glowie jak wlasnie temu panu

140


kruszyna ~kruszyna (Gość)11.07.2018 14:08

A czy to był papież trybunalskich mediów? No, przynajmniej za takiego ten dziwak się uważa...

146


gość ~gość (Gość)12.07.2018 10:09

Jak czuje się papieżem to na pewno jest gorącym patriotą. Dostanie medal i miejsce na liście wyborczej obozu dojnej zmiany.

513


gość ~gość (Gość)11.07.2018 13:19

Ale z którym prezydentem chciał się spotkać? Adrianem czy Krzysztofem? Bo Adrian musiałby najpierw spytać prezesa o pozwolenie.

3422


A może to jest... ~A może to jest... (Gość)12.07.2018 09:41

... ciąg dalszy interakcji?

131


takijeden ~takijeden (Gość)12.07.2018 09:23

Dziwny ten portal. Jeszcze wczoraj były tu inne komentarze a dziś już ich nie ma.

100


gość ~gość (Gość)12.07.2018 08:31

Jak widać redakcja z entuzjazmem przyjmuje donosy o wybrykach frustratów, którym brakło kasy na wódkę/dopalacze* (*niepotrzebne skreślić), z resztą nie brakuje tez komentatorów ktorym odpowiada taki poziom informacji o zyciu w regionie

51