Biblioteka zaprasza na koncert on-line

ePiotrkowRegion Niedziela, 22 listopada 20204 2149
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na koncert online pt. „Essence" w wykonaniu Anny Lasoty, której będą towarzyszyć Oskar Stabno – piano i Piotr Matusewicz – skrzypce.

Koncert ukaże to, co najbardziej esencjonalne i bliskie muzycznej wrażliwości artystów zaproszonych przez bibliotekę. W sposób bezpośredni i pośredni dotykać będzie zawartości pierwszej solowej płyty Anny Lasoty wydanej w grudniu 2019 roku. Repertuar bazować będzie na musicalu, filmie i piosence. Nie zabraknie popisów i wirtuozerii muzyków.

 

- Nowe oblicze dla bardzo znanych tytułów, to naszym zdaniem dla słuchaczy największa gratka, a przecież muzyka ma to do siebie, że wciąż pozostaje nieodgadniona, a nawet najbardziej popularna piosenka może być wciąż zaskoczeniem przy nowej interpretacji. Z pewnością dołożymy wszelkich starań, a przede wszystkim otworzymy nasze serca dla słuchaczy- mówią artyści

 

W programie m.in. „West Side Story", „Koty", „Evita", „Kiss me Kate", „My fair Lady" i wiele innych wspaniałych dzieł. Koncert będzie transmitowany 28 listopada o godz. 17.00 na stronie internetowej www.biblioteka.piotrkow.pl oraz na Facebooku.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anna lasota ~anna lasota (Gość)10.12.2020 00:34

pozdrawiam

10


Sapere Aude ~Sapere Aude (Gość)24.11.2020 13:39

A Biblioteka Pedagogiczna w sąsiedztwie zaprasza PO KSIĄŻKI. Jak zawsze. Wszystkich.

10


gość_bbbbb ~gość_bbbbb (Gość)23.11.2020 22:42

A może ktoś słyszał.o tym że w przedszkolu w Kamiensku odebrano już dwa maile o podłożeniu bomby pierwszy odczytany był.po dwóch dniach tak p dyrektor była zapracowana natomiast drugi p dyrektor ODCZYTALA jednego dnia na drugi dzień rano wypuściła do przedszkola PRACOWNIKOW I DZIECI i dopiero po dwóch godzinach poszła po rozum do.glowy i zarządziła ewakuację nie informując rodziców co dzieje ludzie kpina to tylko w Kamiensku tak.moze być narazila na niebezpieczeństwo lylublud,i i nic nikt z tym.nic nie robi ludzi ma się za nic burmistrz milczy ale to.typowy nauczyciel.nie zna się na niczym gmina pada KPINA ZENADA

10


gość_gddfgghh ~gość_gddfgghh (Gość)22.11.2020 19:20

W zasadzie to to samo co you tube w takim razie

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat