Biblioteka Pedagogiczna znów będzie działać

ePiotrkow Piątek, 15 maja 20200 1545
Biblioteka Pedagogiczna w Piotrkowie Trybunalskim wznawia działalność w ograniczonym zakresie. Między 18 maja a 26 czerwca książnica będzie otwarta w poniedziałki, środy i piątki od 8:00 do 15:00 oraz we wtorki i czwartki od 10:00 do 17:00.
fot.: pixabay

Korzystanie z Biblioteki będzie się odbywać z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa. Czytelnicy powinni podczas wizyt używać maseczek i rękawiczek. MBP udostępnia czytelnikom płyn dezynfekcyjny. Niedostępna będzie czytelnia oraz komputery. Zwracane książki będą poddawane 5-dniowej kwarantannie. Poza tym w wypożyczalni mogą znajdować się jednocześnie 3 osoby.

 

Pracownicy Biblioteki zachęcają też do przygotowania konkretnych tytułów i/lub sygnatur książek, które będą wypożyczane. Wskazana jest rezerwacja i zamawianie książek przez internet. Z książnicą można kontaktować się telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem Facebooka.

 

Ze względu na zbliżającą się przeprowadzkę biblioteki czasowo niedostępna jest starsza część księgozbioru (na chwilę obecną ok. 75%) oraz czasopisma sprzed 2020 roku. Zbiory te są spakowane.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat