Biało-czerwona uroczystość na Piomie

Sobota, 10 listopada 20182 2554
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie przygotowali patriotyczną uroczystość z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ładuję galerię...

W szkole odbyła się m. in. inscenizacja poetycko-muzyczna przygotowana przez uczniów pod kierunkiem Beata Łuszczyńskiej, Iwony Stępień, Renaty Sochackiej i Anny Fijałkowskiej. 

 

- Wszyscy tworzymy wielką rodzinę, której na imię Polska. 11 listopada 1918 Polska odzyskała niepodległość. Było to ważne wydarzenie okupione krwią paru pokoleń. Przez 123 lata niewoli naród Polski dobijał się o swoją państwowość, walczył, cierpiał i modlił się o wolną Polskę - podkreślają uczniowie i nauczyciele.

 

 

Źródło: materiały ZSP nr 2


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)11.11.2018 17:09

Znów zablokowali pół miasta

00


cwaniak z miejskiej gazowni ~cwaniak z miejskiej gazowni (Gość)10.11.2018 18:24

Znów zamknęli Plac Kościuszki,a amfiteatr stoi pusty !!!! a może chojniak już go sprzedał ???

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat