Bezpłatnie przebadaj swój wzrok

Strefa FM Wtorek, 13 marca 20121 2089
W marcu i kwietniu w poradniach okulistycznych Szpitala im. Kopernika w Piotrkowie oraz Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie, przeprowadzane będą badania profilaktyczne w kierunku wykrywania jaskry. To kolejna akcja bezpłatnych badań, jakie organizuje w swoich szpitalach Urząd Marszałkowski.

- Wzorem lat ubiegłych do końca marca i przez cały kwiecień prowadzona będzie akcja profilaktyczna wczesnego wykrywania jaskry. W związku z tym zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa i Bełchatowa w wieku 35-60 lat do wykonania badań okulistycznych w tym: badania pola widzenia, dna oka i ciśnienia śródgałkowego - mówi Maciej Łaski z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sokół ~sokół (Gość)13.03.2012 11:52

a jeżeli ma się 62 lata to też mozna bezpłatnie zbadać wzrok ?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat