Bezpłatne zajęcia dla najmłodszych w Tom Fit Center

Strefa FM Niedziela, 16 lipca 20171 6930
Podczas wakacji najmłodsi mieszkańcy naszego regionu mog± uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach w piotrkowskim klubie sportowym Tom Fit Center.

Ładuję galerię...

W zajęciach mog± uczestniczyć dzieciaki w wieku od 3 do 16 lat.

 

 - Dzieciaki mog± u nas trenować zapasy w stylu wolnym, brazylijskie jiu-jitsu, kick-boxing oraz cross kids, czyli zajęcia ogólnorozwojowe, mog± także skakać na trampolinach. Bezpłatne zajęcia będziemy prowadzić do końca sierpnia - zachęca Izabela Dłużewska, wła¶cicielka klubu.

 

W każdych zajęciach uczestniczy od kilku do kilkunastu dzieciaków.

 

 - W dobie internetu w ten sposób chcemy walczyć z otyło¶ci± i schorzeniami narz±dów ruchu i wadami postawy w¶ród dzieci. Dzięki takim treningom dzieci s± bardziej opanowane, nie przejawiaj± agresji w szkołach, czy na ulicy, ponieważ odreagowuj± pod kontrol± trenera. Pomagamy im również kształtować pewno¶ć siebie poprzez samokontrolę i samodyscyplinę- dodaje Radosław Grzybowski, jeden z klubowych trenerów.

 

Zajęcia odbywaj± się od poniedziałku do czwartku od godziny 17.00.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

fan ~fan (Go¶ć)19.07.2017 04:15

Radosław Grzybicki trener, hahahahaha sam niech weżmie się za treningi bo ostatnio to dostaje w d...na zawodach i zajmuje końcowe miejsca w klasyfikacji.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat