Bezpłatne szkolenie na informatorów turystycznych

ePiotrkow Poniedziałek, 19 lutego 20185 3584
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza piotrkowskich przedsiębiorców z branży turystycznej i innych zainteresowanych do współtworzenia Miejskiego Systemu Informacji Turystycznej. Projekt polega na stworzeniu sieci certyfikowanych punktów informacji turystycznej w najważniejszych miejscach dla ruchu turystycznego w Piotrkowie Trybunalskim.

- Firmy, które zechcą dołączyć do naszego projektu będziemy prosili o zgłoszenie pracowników na bezpłatne szkolenie na informatora turystycznego, które przeprowadzimy wspólnie z PTTK Piotrków Trybunalski - informuje Błażej Cecota, kierownik CIT.


Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu pracownik uzyska certyfikat, a firma prawo do posługiwania się znakiem „i” oraz pakiet materiałów informacyjnych dotyczących miasta i regionu.

- Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: cit@piotrkow.pl lub telefoniczny: 44 732-60-50. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 lutego – zaprasza kierownik CIT.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

anonim-turysta-pasjonat KO92 ~anonim-turysta-pasjonat KO92 (Gość)20.02.2018 00:26

nie mogę pojąć faktu po co ten jad w wypowiedziach i komentarzach na tej stronie.Ciągłe wejścia na politykę nie związaną wgl z tematem artykułu.Do tego wpisy ludzi mających jako jedyny tak wiele czasu na jad swoich wypowiedzi czyli ludzie ocierający się o margines społeczny oraz patologię lub kolejne stopnie grup inwalidzkich siedząc w budkach dróżniczych po nocach na telefonach i wypisując takie rzeczy tak na prawdę nie znających pięknej historii oraz wielu ciekawych miejsc w naszym mieście które faktycznie nie są odpowiednio wypromowane.Chwali się jednak że od pewnego czasu CIT bardzo aktywnie działa co widać w mediach społecznościowych i nie tylko co mam nadzieje przyniesie naszemu miastu dodatkowe pieniążki do kieszenie miasta i obywateli poprzez gastronomię,hotelarstwo,parkomaty,usługi i handel lokalnych przedsiębiorców czego nigdy nie zrozumie większa społeczność dodająca zbędne komentarze.Trzymam kciuki i gratuluje grupie z CIT za dobry kierunek oraz promowanie miasta.Pozdrawiam

22


Dźwina ~Dźwina (Gość)19.02.2018 11:18

Dzieje się!

51


Kaziu1972 ~Kaziu1972 (Gość)19.02.2018 10:23

Turystyka w Piotrkowie, to nawet nie zakrawa o żart ale fakt, w jednym jesteśmy najlepsi - najmniejsze zarobki w Polsce ! ( nawet Panie lekkich obyczajów zarabiają też najmniej ). To jest powód do dumy Panie Prezydencie Chojniak ? Zapomniał bym, są żydowskie kamienice, to wycieczki z Izraela mają co oglądać. Brawo !!!

46


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)19.02.2018 09:20

Tyle że w Piotrkowie praktycznie w ogóle turystyka nie istnieje :((( Ach ten magistrat :)))

94


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat