ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bezpłatne badania z okazji Dnia Kobiet w Focusie

Poniedziałek, 07 marca 2016 4213
Z okazji Dnia Kobiet można dziś i jutro (7 i 8 marca) wykonać bezpłatne badania i konsultacje profilaktyczne pod okiem specjalistów w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Miasteczko medyczne stanęło w holu przy fontannie, a słuchobus przed głównym wejściem. Badania są bezpłatne, skorzystać z nich mogą zarówno panie, jak i panowie.

Ładuję galerię...

Jakie badania można wykonać? - Pomiar cholesterolu, glukozy, ciśnienia, oraz badanie EKG. Konsultacje dietetyczne, a także konsultacje z lekarzem specjalistą, który omówi wszystkie wyniki i w przypadku konieczności przekaże dalsze zalecenia - wymienia Magdalena War z Telemedycyny Polskiej. - W środku przeprowadzamy testy słuchu polegające na przeprowadzeniu ankiety, natomiast przed wejście ustawiony jest tzw. słuchobus. Do niego zapraszamy na pełne audiometryczne badanie słuchu. Badanie to polega na tym, że pacjent zakłada słuchawki na uszy, a specjalista prezentuje test dźwiękowy. Pacjent ma za zadanie wcisnąć guzik, gdy słyszy dźwięk. Po takim badaniu będziemy przeprowadzać konsultacje wyników - dodaje Anna Łukasik, protetyk w firmie Almed.

Dodatkowo jutro będzie można wykonać profesjonalne badanie wzroku na stanowisku Vision Express. Miasteczko medyczne czynne jest od 11 do 19.


Zainteresował temat?

6

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat