Bezpłatna mammografia przy GOK w Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkowRegion Piątek, 16 sierpnia 20191 2242
Panie urodzone w latach 1950-1969 już we wrześniu będą mogły w Woli Krzysztoporskiej skorzystać z bezpłatnej mammografii.

LUX MED po raz kolejny zaprasza panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

 

W badaniu mogą wziąć udział panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi, a także:
– nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
– lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

 

Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie oczekiwała na panie w miejscowości:

Wola Krzysztoporska – 13 września w godzinach 8.00 - 15.00 przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Południowa 2. Wcześniej należy się zarejestrować pod nr tel. 58 666 24 44 lub na mammo.pl/formularz. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty.

 

Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego. Należy też zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

a ~a (Gość)16.08.2019 22:49

Bardzo dobry pomysł,lepiej zapobiegać niż później płakać,że się nie badało!!!

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat