Bezdomniaki proszą o gryzaki

Strefa FMKraj Środa, 08 sierpnia 20184 3098
Ruszyła akcja „Bezdomniaki proszą o gryzaki", czyli internetowa zbiórka piłek, gryzaków, drapaków i innych akcesoriów dla zwierząt ze schronisk i fundacji. Fundacja "Nasze Zoo.pl", poprzez platformę www.dlaSchroniska.pl, chce zebrać jak najwięcej zabawek dla wszystkich bezdomnych czworonogów.

Ładuję galerię...

- Zwierzęta przebywające w schroniskach potrzebują zabawy, ponieważ pomaga im ona prawidłowo się rozwijać, kształtować odpowiednie zachowania, a także rozładowywać emocje czy stres, którego często im nie brakuje – wyjaśnia Gabriela Cichocka, koordynatorka akcji „Bezdomniaki proszą o gryzaki”. – Zabawa jest niezbędnym elementem socjalizacji. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie każdy ma możliwość włączenia się w ten proces, np. wyprowadzając na spacer zwierzaka ze schroniska. Stąd pomysł na internetową zbiórkę, dzięki której każdy, nie wychodząc z domu, może kupić czworonogom zabawki – dodaje.

 

Aby zaangażować się w akcję, wystarczy wejść na stronę www.dlaSchroniska.pl, kliknąć baner z hasłem zbiórki, a następnie wybrać zwierzaka reprezentującego schronisko bądź fundację, którą chcemy wesprzeć. – Naszą „twarzą” w ramach tej akcji jest kotka Mika. Bardzo lubi się bawić, dlatego dla siebie i swoich czworonożnych kolegów prosi właśnie o zabawki. Zapotrzebowanie jest spore, będziemy więc wdzięczni za każdy prezent – mówi Dagmara Roszkowska z piotrkowskiej Fundacji Miasto Kotów.

 

Na stronie można także wykupić "cegiełkę" w wysokości 10 zł. Kwota ta przeznaczona zostanie na zakup akcesoriów dla potrzebujących zwierząt.

 

Przyłączając się do akcji, możecie ufundować zabawki także zwierzakom z Piotrkowa Trybunalskiego.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

E tam! ~E tam! (Gość)08.08.2018 16:45

Dyrektor z Torunia pogroziłby Ci krucyfiksem i powiedział, że pomoc należy się jego dziełom.

10


gość ~gość (Gość)08.08.2018 15:20

Moze dyrektor z Torunia pomoże?

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat