Bez nowych zakażeń w Piotrkowie i powiecie

ePiotrkow Czwartek, 25 czerwca 202019 4642
Czwartek jest drugim dniem z rzędu, kiedy to nie odnotowano żadnych nowych zakażeń koronawirusem w naszym mieście i powiecie piotrkowskim.
fot. pixabay.com / leo2014

Jak wyglądają statystyki w skali województwa? W czwartek (tak jak w środę 24 czerwca) służby wojewody poinformowały o 39 nowych przypadkach zakażeń.

 

Przekazano nam również informację o śmierci 7 osób, u których stwierdzono zakażenie SARS-COV-2, to:
- 41-letnia kobieta, hospitalizowana w szpitalu w Zgierzu, która posiadała schorzenia współistniejące, pacjentka pochodziła z pow. opoczyńskiego;

- 82-letnia kobieta, hospitalizowana w szpitalu w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi, posiadała schorzenia współistniejące, pacjentka pochodziła z Łodzi;
- 83-letnia kobieta, hospitalizowana w szpitalu w szpitalu Biegańskiego w Łodzi, posiadała schorzenia współistniejące, pochodziła z pow. opoczyńskiego;
- 67-letni mężczyzna, hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu, posiadał schorzenia współistniejące, pochodził z pow. tomaszowskiego;
- 72-letni mężczyzna, hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu, posiadał schorzenia współistniejące, pochodził z pow. pabianickiego;
- 75-letni mężczyzna, hospitalizowany w szpitalu w szpitalu Biegańskiego w Łodzi, posiadał schorzenia współistniejące, pochodził z powiatu sieradzkiego;
- 85-letni mężczyzna, hospitalizowany w szpitalu w Zgierzu, posiadał schorzenia współistniejące, pochodził z pow. sieradzkiego.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (19)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.06.2020 15:12

Rozbawia mnie tekst"choroby współistniejące"..ale i tak Ci covid wpiszą

21


jojo ~jojo (Gość)25.06.2020 14:56

Zaczęło się w Rewalu ,a tu proszę ulubione miasteczko Sarbinowo nowe ogniska zakażeń.I jeszcze piszą ,że zarazili się od właściciela domków ,czyli wirus jest na miejscu radzę uważać z podróżami w tym kierunku bo to mała miejscowość i może być słabo.

22


Lena ~Lena (Gość)25.06.2020 18:45

A w Biedronce na Sienkiewicza przy hali cały czas pełno ludzi bez maseczek. Niektóre osoby przychodzą z kaszlem, katarem. Sprzedawczynie w ogóle nie zwracają uwagi, bo większość z nich też nie nosi maseczek albo nosi je na brodzie. Cały dzień gorąco - rozumiem. Ale może przyłbice? Czy przepisy w tej Biedronce nie obowiązują? Dbajmy o zdrowie i życie swoje i innych.

41


jann ~jann (Gość)25.06.2020 15:11

no to zaraz wrócą turnusy rehabilitacyjne i możemy mieć wesoło w mieście

42


Ramona ~Ramona (Gość)25.06.2020 18:37

Zakupy, msze, procesje, komunie, śluby, wyjazdy na weekend. Widać już zakażenia. Rząd luzuje a ludzie zachowują się jakby wirusa nie było. Podróże emzetkami... niektórzy bez maseczek. W sklepach to samo. Beznadzieja. Po co tyle czasu w izolacji skoro teraz niektórzy zniszczą to poświęcenie.

11


gość ~gość (Gość)25.06.2020 13:37

Masakra. W końcu się szczepienia nie doczekam.

33


gość ~gość (Gość)25.06.2020 15:21

Tyle kasy na badanie i się okazało, że jestem zdrowa. Pieniądze w błoto.

24


walkiria ~walkiria (Gość)25.06.2020 15:34

Rozluźnienie robi swoje. Nie da się tym wirusem zarazić myjąc ręce nie dotykając nie umytymi rękami nosa ust i twarzy oraz trzymając dystans od drugiej osoby. Jeśli tego przestrzegasz nie zakazisz się. Ale ludzie stwierdzili że wirusa nie ma. Owszem jest i przy dużej jego dawce można go tak ciężko przejść że przekręcić się można.

54


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat