Bernardyni zapraszają do przeżywania Triduum Paschalnego online

ePiotrkow Środa, 08 kwietnia 20206 3402
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i zakazem gromadzenia się w kościołach więcej niż 5 osób piotrkowscy Bernardyni zapraszają do udziału w transmisjach nabożeństw w ramach obchodów Triduum Paschalnego na portalu Facebook.

 

 

- Przed nami święte Triduum Paschalne, które co roku było bardzo oblegane przez wiernych przychodzących do naszej świątyni. W tym roku niestety musimy przeżyć je inaczej. Łączymy się zatem przez internet i tak w Wielki Czwartek zapraszamy na transmisję o godzinie 19:00, w Wielki Piątek na godzinę 18:00 i w Wielką Sobotę również o godzinie 18:00 na transmisję wigilii paschalnej. Niech ten czas przeżyty razem poprzez łącza internetowe pozwoli nam zbliżyć się do tajemnicy naszego odkupienia - mówi o. Gracjan Kubica, gwardian klasztoru oo. Bernardynów


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Poseł ~Poseł (Gość)14.04.2020 15:49

A co się dzieje ze sprawą podpisów zbieranych na terenie kościoła przy ul. Słowackiego na Andrzeja Dudę?

01


robercik ~robercik (Gość)10.04.2020 13:06

Mój znajomy szaman z Kenii też online pokazuje swoje czary. Oglądają to nie tylko w Afryce, ale są też zainteresowani w Europie i Azji.

14


gość ~gość (Gość)09.04.2020 14:51

Jakby redakcja była obiektywna i kompetentna to by napisała, że większość piotrkowskich parafii i Kościołów zaprasza na transmisje online z Triduum Paschalnego...

51


pańcia ~pańcia (Gość)08.04.2020 13:00

Dlaczego nie ma informacji, że Jezuici również będą transmitować Triduum Paschalne na portalu Facebook

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat