ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Benefity dla pracowników, które pozwolą ci odpocząć dokładnie tak, jak lubisz.

Poniedziałek, 13 stycznia 2020 2038
Jeśli twój pracodawca postanowił zapewnić ci dostęp do benefitów pozapłacowych z pewnością czujesz, że twoja ciężka praca została doceniona. Nie zwlekaj więc, zakasaj rękawy i natychmiast rozeznaj się w swoich nowych możliwościach. Im szybciej rozpoczniesz korzystanie z nich, tym lepiej wypoczniesz. A twój odpoczynek pozwoli ci zregenerować siły potrzebne do radzenia sobie z trudami dnia codziennego.

Zwiększ aktywność wykorzystując sportowe benefity pracownicze.

 

Jest to możliwość bardzo ceniona przez osoby, które w pracy zmuszone są do spędzania długich godzin za biurkiem. Regularne pływanie i częste wizyty na siłowni przyczynią się do lepszej wydajności całego organizmu i pomogą zrzucić nadmiarowe kilogramy. To z kolei w magiczny sposób zwiększy twoją pewność siebie i chęć do podejmowania nowych wyzwań. Z naszej sportowej oferty chętnie skorzystają także ci, którzy doświadczają intensywnego ruchu również w godzinach służbowych. Możliwość uprawiania sportu utrzyma cię w ciągłej gotowości, co jest ważne szczególnie przy pracy interwałowej przerywanej dłuższymi lub krótszymi okresami o mniejszej intensywności.

 

Zainspiruj się światem kultury i sztuki.

 

A może po pracy chcesz oderwać się nieco od rzeczywistości? Benefity dla pracowników można wykorzystać w formie biletów do teatru i opery lub wejściówek do różnorodnych muzeów. Każde z tych miejsc charakteryzuje się specyficzną atmosferą, która być może już niedługo wciągnie cię bez reszty. Jeśli wolisz nieco bardziej współczesną rozrywkę zarezerwuj miejsca na najbliższą premierę filmową w kinie znajdującym się nieopodal twojego miejsca zamieszkania. Z pewnością spędzisz niesamowite chwile, które długo jeszcze będziesz z przyjemnością wspominać.

 

Podróże, które poszerzą twoje horyzonty.

 

Zdarza się, że potrzebujesz solidnej regeneracji nie tylko z dala od zadań służbowych, ale i wolnej od domowych obowiązków. W takim wypadku sięgnij po benefity dla pracowników, które pozwolą Ci wyruszyć w miejsca, które chciałbyś odwiedzić. Masz wiele możliwości. Dla miłośników natury dysponujemy miejscami w wygodnych hotelach u podnóża gór i nad brzegami mórz. Jeśli wolisz zafundować sobie modne ostatnio zwiedzanie miast (w języku angielskim noszące miano city break), również chętnie ci w tym pomożemy. A osoby pragnące zaznać odrobiny luksusu mogą wykorzystać swoje benefity pozapłacowe rezerwując pokój w ośrodku z ofertą SPA.

 

Benefity w pracy mogą także przybrać postać rekreacji dla całej rodziny.

 

Systemy kafeteryjne w Polsce oferują także atrakcje, z których swobodnie można skorzystać w gronie rodziny i przyjaciół. Jeśli dotąd brakowało ci dla nich czasu, koniecznie zadbaj o wspólnie spędzony czas na kręgielni lub wybierzcie się razem do salonu z goglami VR, by przeżyć przygody w wirtualnej rzeczywistości. Pomiędzy pracą a życiem osobistym musi istnieć równowaga, inaczej tracą na tym obie sfery życia. Skoro więc korzyści, które czerpiesz ze swojego wysiłku, można wykorzystać wspólnie, koniecznie z tego korzystaj.

 


Ogrom opcji wśród benefitów dla pracowników może przytłoczyć nawet największego pasjonata. Szczególnie, jeśli dotąd nie pozwalał sobie na efektywne spędzanie czasu wolnego. Co zrobić, by dobrze wykorzystać możliwości, jakie właśnie się przed tobą otworzyły? Odpowiedź jest prosta - wykorzystaj każdą, która wydaje ci się atrakcyjna i sprawdź samodzielnie, które działania dają ci największą satysfakcję i pozwalają zregenerować się po pełnym wrażeń dniu w pracy.

 

Autor: redakcja MyBenefit.pl

 

 


Zainteresował temat?

3

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat