Będzie zimno we wschodniej część Piotrkowa

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 13 marca 20185 6087
W czwartek 15 marca w Piotrkowie usuwana będzie awaria sieci ciepłowniczej. Prace spowodują przerwę w dostawie ciepła dla całej wschodniej części miasta.

Jak informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej, do awarii doszło w rejonie ul. Zielonej. Jej usunięcie będzie się wiązać z wyłączeniem dostaw ciepła dla odbiorców po wschodniej stronie torów PKP. Naprawa potrwa od godz. 9.00 do późnego wieczora.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kula w plot ~kula w plot (Gość)13.03.2018 14:01

Jaka awaria ciepłownicza skoro ciepłownia od zeszłego tygodnia nie grzeje w dzien a wnocy na pół gwizdka teraz wa... robią, że awaria. Kpina płacimy na pensje tylko za co?

105


gość ~gość (Gość)14.03.2018 09:54

Ciepła woda też tylko w nocy "na pół gwizdka"? Problem lezy po stronie administracji a nie ciepłowni ta musi pracować 24 godz na dobę

10


swistak ~swistak (Gość)14.03.2018 09:46

Na budynkach są czujniki pogodowe i jak na powietrzu cieplej to i grzejniki chłodniejsze . Normalne i ekonomiczne

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat