Będzie spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem

ePiotrkow Piątek, 08 maja 20154 1673
Stowarzyszenie Bełchatowianie dla Narodu zaprasza na spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem.

Ziemkiewicz jest dziennikarzem, publicystą, komentatorem politycznym i ekonomicznym oraz pisarzem fantastyczno-naukowym, absolwentem polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, autorem takich tytułów jak ”Walc stulecia”, „Żywina”, „Viagra mać”, „Polactwo” czy „Michnikowszczyzna”.

Spotkanie odbędzie się 12 maja o godzinie 17.00 w Oratorium im. Jana Pawła II przy ul. Kościuszki w Bełchatowie. Wstęp wolny.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

red ~red (Gość)08.05.2015 14:33

Oszołomy i katole pieja z zachwytu!!!

36


luzik luzikranga08.05.2015 08:26

Gorąco polecam! To jeden z najmądrzejszych polskich publicystów zajmujących się polityką i sprawami społecznymi. Pod wieloma jego poglądami podpisuję się obydwoma rękami - chociaż jestem raczej lewicowy. Poczytajcie "Myśli współczesnego endeka" albo "Uważałem Rze" - zbiór felietonów ze zlikwidowanego przez bandę Tuska i Komorowskiego tygodnika wydawanego pod takim tytułem! Tam jest tyle prawdy o polskim "raju" i polskich "elitach", że szczęka wam opadnie!
Kto zaprosi Ziemkiewicza do Piotrkowa?

95


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat