Będzie się można zaszczepić i spisać w Woli Krzysztoporskiej

Urząd Gminy Wola KrzysztoporskaRegion Środa, 04 sierpnia 20212 1679
Już 8 sierpnia (niedziela) w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się akcja szczepień połączona z możliwością wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.

Wszystkie osoby dorosłe, które dotąd jeszcze nie zaszczepiły się przeciw COVID-19, będą mogły to zrobić jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson już 8 sierpnia przy Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej (ul. Południowa 2) w godzinach od 10.00 do 16.00.

 

Jednocześnie będzie można wypełnić obowiązek spisowy w zorganizowanym w tym miejscu punkcie spisowym obsługiwanym przez rachmistrza i pracownika Gminnego Biura Spisowego. Przypominamy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy, a odmowa udziału w spisie wiąże się z możliwością nałożenia kary grzywny. Warto więc jak najszybciej wywiązać się z tego obowiązku.

 

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą dowodu osobistego!

 


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Loka ~Loka (Gość)04.08.2021 18:34

A co z asf i rolnikami Wójt nic nie mówi.

10


młodalek. ~młodalek. (Gość)04.08.2021 15:26

Bardzo dobrze. Korzystajcie z okazji.

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat