Będzie boisko sportowe w Czarnocinie

ePiotrkowRegion Czwartek, 26 marca 20200 389
Po oddaniu do użytku nowego budynku przedszkola przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Czarnocinie, przyszedł czas na kolejne działania w zakresie poprawy bazy edukacyjnej na terenie placówki.

Pod koniec ubiegłego roku gmina kupiła działkę przyległą do terenu szkoły z myślą o utworzeniu nowego terenu rekreacyjno-sportowego dla dzieci i młodzieży. Obecnie pracownicy gminy i szkoły prowadzą tam prace porządkowe, karczując sad owocowy i demontując zniszczone ogrodzenie, by przygotować teren pod inwestycję i budowę nowego ogrodzenia. Równocześnie z pracami porządkowymi trwa przygotowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę boiska wielofunkcyjnego, placu zabaw dla dzieci, elementów siłowni zewnętrznej i zagospodarowania całego terenu. W najbliższym czasie gmina Czarnocin będzie składać wniosek o pozyskanie dofinansowania w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Edycja 2020”.

 

 

 

 

(materiały: UG w Czarnocinie) 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat