Będą zbierać krew dla mieszkanki Wolborza

ePiotrkowRegion Piątek, 14 sierpnia 20203 4150
GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej wspólnie ze Stowarzyszeniem Rodzina Policyjna 1939 w Łodzi i sołectwem Wolbórz organizują 23 sierpnia w godz. 9.30 - 13.00 przy ul. Świętokrzyskiej nr 5 w Wolborzu zbiórkę krwi pod hasłem #WolbórzRatujeŻycie.

Podczas poprzedniej zbiórki krwi, przeprowadzonej w maju 2020, pomimo epidemii COVID-19, zgłosiło się ponad 50 osób, zebrano 17 litrów krwi. Organizatorzy liczą na powtórzenie sukcesu. Tym razem krew będzie zbierana dla mieszkanki Wolborza Elżbiety Hadrysiak, która przebywa w szpitalu Kopernika w Łodzi, w Klinice Hematologii i Transplantologii Oddział B. Prezes Stowarzyszenia GHE im. płk. Janusza Maleszewskiego Łukasz Wróbel apeluje: „Proszę o rejestrowanie się przed zbiórką pod nr tel. 793 171 362, wystarczy wysłać SMS z imieniem i nazwiskiem, następnie skontaktujemy się z osobą i ustalimy godzinę zgłoszenia się do punktu, by nie doprowadzić do tłoku. Apeluję o zabranie maseczki ochronnej i zachowanie bezpiecznej odległości w dniu zbiórki”.

 

Dzięki darczyńcom wśród krwiodawców rozlosowane będą vouchery. Podczas zbiórki będzie można napić się herbaty lub kawy i zjeść słodki poczęstunek. Akcję wesprą służby mundurowe tj. żołnierze z 9. Łódzkiej Brygada Obrony Terytorialnej, policjanci i strażacy. Akcję krwiodawstwa objął swym patronatem starosta Piotr Wojtysiak.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.08.2020 16:09

Gdybym mogła to bym dodała za moją koleżankę z klasy. Modlitwa i módlmy się o łaski dla Eli.Zdrowaś Maryjo Łaski pełna itddd.

10


gość ~gość (Gość)16.08.2020 11:11

Gdybym mogła oddawałabym cały czas. Nie rozumiem ludzi którym się nie chce bądź się boją... To pomoc innym

20


gość ~gość (Gość)16.08.2020 09:47

Elka Jedyk trzymaj się. Będzie dobrze

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat