Będą zbierać krew dla Julki

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 14 września 20180 4078
„Na ratunek” - pod taką nazwą odbędzie się w poniedziałek 17 września akcja zbiórki krwi dla 13-letniej Julki. Krew będzie można oddać w Szkole Podstawowej nr 11.

W poniedziałek w godzinach 9.00 - 12.00 (z możliwością przedłużenia) na terenie piotrkowskiej SP 11 (ul. Szmidta 3) zorganizowana zostanie zbiórka krwi połączona z akcją rejestracji dawców szpiku. „Na ratunek” to wspólna inicjatywa zorganizowana przez szkołę, Piotrkowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Krwinka, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, a także Regionalny Ośrodek Dawców Szpiku przy USK w Łodzi.


- Zachęcamy wszystkich do oddania krwi dla 13 - letniej Julki, uczennicy naszej szkoły. Nie musisz znać swojej grupy krwi – informują organizatorzy akcji. - Wystarczy, że w tym dniu zjesz niskotłuszczowy posiłek, wypijesz większą ilość wody i tuż przed oddaniem krwi powstrzymasz się od palenia papierosów.

Pamiętaj! Zabierz ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem. Zbiórka odbędzie się w SP nr 11 przed salą nr 2).

 

 

 


(źródło: UM Piotrków)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat