Będą wstrzymywać ruch na A1

ePiotrkowŁódzkie Środa, 30 września 20200 3810
W związku z kolejnym etapem prac na budowie autostrady A1 – na odc. „B” Piotrków Trybunalski – Kamieńsk, w ciągu dwóch kolejnych nocy: z 6 na 7 i z 7 na 8 października między godzinami 23.00 a 4.00 wstrzymywany będzie ruch.

Ma to związek z pracami przy wiadukcie na drodze gminnej Bujny Krężna – Kolonia Krężna na 361. kilometrze trasy. Przerwy będą trwały ok. 15 minut każda, przy czym, jak ocenia wykonawca, będzie ich około czterech. Odcinek ten można ominąć jadąc z Piotrkowa Trybunalskiego do Kamieńska drogą krajową nr 91 (analogicznie w przeciwnym kierunku). - Apelujemy o ostrożność i rozsądek, a także do stosowania się do poleceń osób kierujących ruchem - mówi Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału GDDKiA. 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat