Będą wstrzymania ruchu w powiecie piotrkowskim

ePiotrkowRegion Środa, 04 listopada 20200 11236
W związku z kolejnymi etapami prac przy budowie autostrady A1, od czwartku (5 listopada) do najbliższego wtorku (10 listopada) prowadzone będą roboty związane z montażem elementów wiaduktów biegnących nad autostradą A1 na odcinku między węzłem Tuszyn i węzłem Piotrków Trybunalski Zachód, co będzie wymuszało chwilowe zatrzymania ruchu na autostradzie.
fot.: pixabay
  •  w nocy z 5/6 listopada prace będę prowadzone na wiadukcie na drodze Sierosław – Imielnia na 340-ym kilometrze trasy,
  •  w nocy z 6/7 listopada dotyczy to wiaduktu na drodze Doły Brzeskie – Przydatki na 341-ym kilometrze trasy,
  •  w nocy z 9/10 listopada takie prace będą prowadzone na wiadukcie drogi Karlin - Papieże, czyli na 342-im kilometrze drogi
  •  w nocy z 10/11 listopada dotyczy to drogi: Władysławów – Żychlin na 345-ym kilometrze trasy.

W każdym z wymienionych przypadków prace będą się rozpoczynały o godzinie 17.00 pierwszego dnia i kończyły ok. 8.00 dnia następnego. W tym czasie ruch na autostradzie (dotyczy to zarówno kierunku do Łodzi, jak i do Katowic) będzie zatrzymywany maksimum  do 15 minut, po czym zostanie wznowiony, aby umożliwić przejazd samochodom, które zostały zatrzymane. Czynność będzie powtarzana do kilkunastu razy w ciągu nocy.

 

Apelujemy do kierowców o bardzo uważne obserwowanie oznakowania i bezwzględne stosowanie się do niego. Wskazany odcinek można ominąć jadąc tzw. starą trasa, czyli DK12/91.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat