Będą promować lokalne produkty

Strefa FMRegion Środa, 20 maja 20200 871
Producenci lokalnych produktów rękodzielniczych lub spożywczych oraz organizatorzy wydarzeń i usługodawcy będą mogli ponownie starać się o znak promocyjny marki lokalnej Dolina Pilicy. 1 czerwca rozpocznie się przyjmowanie wniosków do drugiej edycji. W pierwszej przyznano 8 znaków promocyjnych marki Dolina Pilicy.
Produkty z logo promocyjnym Doliny Pilicy, fot. LGD Dolina Pilicy

- Zgłoszenia można dokonać w jednej z trzech kategorii - produkt, usługa i inicjatywa - wyjaśnia prezes Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie Dolina Pilicy, Bronisław Helman, organizator akcji. - To już druga edycja, gdzie naszym zamierzeniem jest pomoc w wypromowaniu najlepszych jakościowo produktów, by odbiorcy widząc znak Doliny Pilicy nie mieli wątpliwości, co do jakości kupionego towaru czy usługi - dodaje prezes.

 

W kategorii produkt o znak promocyjny mogą się starać rękodzielnicy, producenci wyrobów użytkowych i spożywczych. Usługi podzielono na podkategorie: oferta turystyczno-rekreacyjna, oferta edukacyjna, oferta cateringowa, oferta gastronomiczna i oferta noclegowa. W trzeciej kategorii można zgłosić wydarzenie edukacyjne, kulturalne lub promocyjne.

 

W tym roku wnioski będzie można składać jedynie online. Wzór wniosku i innych dokumentów koniecznych dla zgłoszenia można znaleźć na stronach Lokalnej Grupy Działania pod adresem dolinapilicy.pl.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat